|
ТРАСА ЛИНИЈЕ
|
|
СМЕР А
|
|
УЛИЦЕ:
|
КАЛЕМЕГДАН /ДОЊИ ГРАД/ - Булевар војводе Бојовића - Пијарона де Мондезира - Париска - Пристаниште - Карађорђева - Савска - Мостар /Надвожњак/ - Булевар војводе Мишића - Саобраћајница поред Хиподрома - Владимира Радовановића - Пожешка - БАНОВО БРДО
|
СТАЈАЛИШТА:
|
ТАДЕУША КОШЋУШКА, КАЛЕМЕГДАН, ПРИСТАНИШТЕ, БРАНКОВ МОСТ, ПАЛАТА ПРАВДЕ, МОСТАР, САЈАМ, РУСКА, ГОСПОДАРСКА МЕХАНА, ХИПОДРОМ, КНЕЗА ВИШЕСЛАВА, ШКОЛА ЈОСИФ ПАНЧИЋ, ДОМ ЗДРАВЉА, КИЈЕВСКА, ТРЕБЕВИЋКА, БАНОВО БРДО
|
|
СМЕР Б
|
|
УЛИЦЕ:
|
БАНОВО БРДО - Пожешка - Владимира Радовановића - Саобраћајница поред Хиподрома - Булевар војводе Мишића - Савска - Карађорђева - Пристаниште - Париска - Пијарона де Мондезира - Булевар војводе Бојовића - КАЛЕМЕГДАН /ДОЊИ ГРАД/
|
СТАЈАЛИШТА:
|
БАНОВО БРДО, ТРЕБЕВИЋКА, КИЈЕВСКА, ДОМ ЗДРАВЉА, ШКОЛА ЈОСИФ ПАНЧИЋ, КНЕЗА ВИШЕСЛАВА, ХИПОДРОМ, ГОСПОДАРСКА МЕХАНА, РУСКА, САЈАМ, МОСТАР, ПАЛАТА ПРАВДЕ,ЕКОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ, БРАНКОВ МОСТ, ПРИСТАНИШТЕ, КАЛЕМЕГДАН, ТАДЕУША КОШЋУШКА,КАЛЕМЕГДАН /ДОЊИ ГРАД/
|